ОНОВЛЕНО: Суд заборонив «Цитрусу» користуватися торговельною маркою та сайтом компанії

ОНОВЛЕНО: Суд заборонив «Цитрусу» користуватися торговельною маркою та сайтом компанії

«Цитрус» заперечили ухвалу й назвали позов нікчемним

ОНОВЛЕНО: Суд заборонив «Цитрусу» користуватися торговельною маркою та сайтом компанії
Фото: citrus.ua

Що сталося. Господарський суд Києва ухвалив рішення про заборону «Цитрусу» користуватися торговельною маркою компанії.

Джерело. Про це повідомив бізнесмен Геннадій Корбан з посиланням на ухвалу госпсуду.

Деталі. Згідно з рішенням суддів, сайт та домен компанії має бути заблокований до вирішення спору по суті. Роздрібна мережа підприємства має припинити торгівлю під торговою маркою «Цитрус». 

Відповідно до рішення суду, під заборону будь-яких дій з ними потрапили кирилична та латинська торгові марки «Цитрус», а також низка інших торгових марок, що використовуються групою компаній: «Цитрус дискаунт», «Цитрус гаджети та аксесуари», «eton», «like.bike», «AIR MUSIC» та «L.А.Р.Т.І.».

Коментар «Цитрусу»: Цей позов ми вважаємо нікчемним за такими підставами:

  • Компанія, на яку було подано цей позов, не входить до групи компаній «Цитрус»;
  • Група компаній «Цитрус» не використовує торгові марки, які фігурують у вищезазначеному позові;
  • Швидкість винесення рішення дозволяє задуматися про те, що суддю ввели в оману, оскільки відповідача не повідомили про розгляд справи, його не було в засіданні та не міг донести судді свою позицію;
  • Приватні виконавці, які так прагнули виконувати рішення суду, не мають повноважень на таке виконання.

Також в черговий раз заявляємо, що згідно з рішенням суду Геннадій Корбан не є власником 50% частки «ЗТ-Інвесту».

Тому «Цитрус» на цей час подав необхідні процесуальні документи для оскарження цієї ухвали. На дії виконавців подав скарги до правоохоронних органів, а також до Міністерства юстиції.

«Поспішаємо повідомити всіх наших клієнтів і партнерів, що компанія «Цитрус» працює у звичайному режимі як офлайн, так і онлайн», – зазначили в компанії.

Бекграунд. У лютому 2021 року в «ЗТ-ІНВЕСТ» («Цитрус») помінялися власники: частка одного із співвласників Дмитра Зінченка перейшла до Геннадія Корбана. Законність цієї угоди оскаржував другий співзасновник «Цитруса» – Григорій Топал. 

Господарський суд Одеси підтримав Топала та визнав недійсною передачу частки в 50% у «ЗТ-ІНВЕСТ». На момент укладання угоди між Корбаном і Зінченком на юрособу «ЗТ-ІНВЕСТ» були зареєстровані торгові марки та логотипи мережі.

Бізнесмен Корбан подав до суду на Топала та підконтрольних йому юросіб. 12 жовтня 2021 року Господарський суд Одеської області ухвалив рішення про визнання заборгованості у розмірі 1 млрд гривень компанії «Цитрус».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло