У Канаді хочуть запровадити штрафи за відмову від вакцинації - $80 щомісяця

У Канаді хочуть запровадити штрафи за відмову від вакцинації - $80 щомісяця

Квебек - один із найбільш постраждалих від пандемії регіонів Канади

У Канаді хочуть запровадити штрафи за відмову від вакцинації - $80 щомісяця
фото Pixaby

Усі мешканці канадської провінції Квебек, хто не захоче вакцинуватися від COVID-19, сплачуватимуть новий податок. Про це заявив у ході брифінгу прем'єр-міністр Квебека Франсуа Лего. Влада наразі готує відповідний законопроект, повідомляє Reuters.

Глава уряду зазначив, що від нового податку будуть звільнені тільки ті громадяни, які мають медичне відведення від щеплень. Усім іншим доведеться платити щонайменше 100 канадських доларів щомісяця (близько $80).

Прем'єр-міністр пояснив, що невакциновані громадяни свідомо наражають інших людей на ризик зараження, що в кінцевому рахунку негативно впливає на їхній фінансовий добробут та економіку провінції в загальному.

Квебек – один із найбільш постраждалих від пандемії регіонів Канади. Тут регулярно фіксується найбільша щоденна кількість випадків захворювання на коронавірус серед усіх провінцій країни.

«Вакцина – це ключ до боротьби з вірусом. Ось чому ми хочемо, щоб дорослі, які відмовлялися від вакцинації через немедичні причини, вносили фінансовий вклад у нашу систему охорони здоров'я», – заявив Лего.

Ще жорсткіше вирішили взятися за антиваксерів у Європі: тепер їм загрожує штраф або навіть в’язниця.

Як повідомлялося, Air Canada відсторонила від роботи 800 співробітників, які відмовилися вакцинуватися.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло