Українці отримають 6000 книжок від «Терра Фуд» у рамках соціальної ініціативи компанії

Українці отримають 6000 книжок від «Терра Фуд» у рамках соціальної ініціативи компанії

Мета проєкту – залучити все більше українців до процесу читання

Українці отримають 6000 книжок від 	«Терра Фуд» у рамках соціальної ініціативи компанії
Фото: pixabay.com

Що сталося. Виробник молочної продукції «Терра Фуд» (ТМ «Ферма) разом із видавництвом «Зоря» та «Книжки» заявили про старт проєкту «Україна читає з «Терра Фуд». Щомісяця компанія замовляє наклад 500 книжок, які розігрує і дарує українцям.

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі компанії.

Деталі. Згідно з повідомленням, мета проєкту – залучити все більше українців до процесу читання.

Зазначається, що за рік діяльності програми «Україна читає з «Терра Фуд» 6000 українських родин отримають книжки українських авторів. 500 книжок з дитячою історією «Різдвяне диво» вже розіграли серед співробітників компанії – головних амбасадорів проєкту.

«Для розуміння, якщо уявити, що кожну таку подаровану книгу прочитає бодай три людини, – ми матимемо число співробітників NASA. Це не лише красиве порівняння. Це спроба перенести уявлення про якісні зміни від читання книжок», – йдеться в повідомленні.

Сторони. «Терра Фуд» – компанія-виробник молочної продукції в Україні. Представлена на ринку торговельними марками «Ферма», «Біла Лінія», «Тульчинка», Premialle, «Золотий резерв» та інші. Експортує продукцію до 55 країн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло