ВООЗ рекомендує скасувати обмеження на міжнародні подорожі через «омікрон»

ВООЗ рекомендує скасувати обмеження на міжнародні подорожі через «омікрон»

Також рекомендується не вимагати підтвердження вакцинації від COVID-19 для міжнародних поїздок

ВООЗ рекомендує скасувати обмеження на міжнародні подорожі через 	«омікрон»
Фото: pixabay.com

Що сталося. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) радить державам скасувати чи пом’якшити обмеження на міжнародні подорожі через їх неефективність.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба ВООЗ.

Деталі. Комітет з надзвичайних ситуацій ВООЗ рекомендує країнам відмовитися від обмежень на поїздки, оскільки вони завдають шкоди економіці держав, але при тому не забезпечують припинення поширення вірусу.

Згідно з повідомленням, такі обмеження, введені через поширення «омікрону», демонструють неефективність.
Зазначається, що запобіжні заходи щодо подорожей повинні ґрунтуватися на оцінці ризиків та уникати фінансового тягаря для міжнародних туристів.

Крім того, рекомендується не вимагати підтвердження вакцинації від COVID-19 для міжнародних поїздок як головної умови для подорожей, з огляду на обмежений глобальний доступ та несправедливий розподіл вакцин від коронавірусу.

«Державам-учасницям слід розглянути ризик-орієнтований підхід до полегшення міжнародних поїздок: тестування на коронавірус або карантин у випадках, коли це доречно, відповідно до настанов ВООЗ», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Нагадаємо, що в Англії скасують вимогу носити маски та рекомендацію працювати з дому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло