Україна зайняла шосту позицію у рейтингу найсильніших армій у Європі

Україна зайняла шосту позицію у рейтингу найсильніших армій у Європі

Також країна піднялася на три сходинки у рейтингу найсильніших армій світу

Україна зайняла шосту позицію у рейтингу найсильніших армій у Європі
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Україна піднялася на три сходинки у світовому рейтингу військової потужності та зайняла 22 місце серед 140 найпотужніших армій світу. В рейтингу найсильніших армій у Європі Україна зайняла шосту позицію.

Джерело. Про це свідчать дані американського рейтингу військової потужності Global Firepower Index 2022.

Деталі. Згідно з рейтингом, найсильнішою країною світу є Сполучені Штати Америки, на другому місці – РФ, і на третьому – Китай.

«Остаточний рейтинг глобальної вогневої потужності, наведений нижче, використовує понад 50 окремих факторів для визначення показника PowerIndex («PwrIndx») певної країни за різними категоріями: від військової могутності та фінансів до матеріально-технічних можливостей та географії», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що формула дозволяє меншим, більш технологічно розвинутим країнам конкурувати з більшими, менш розвиненими, а спеціальні модифікатори у вигляді бонусів і штрафів застосовують для подальшого вдосконалення щорічного списку.

Бекграунд. Нагадаємо, що в Україну прибула нова партія військової допомоги США із сучасним обладнанням і боєприпасами для підтримки Збройних Сил України.

Раніше Mind писав, як змінювалися Збройні Сили України протягом 30 років незалежності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло