Україна вперше в історії почала фізичний імпорт газу з Угорщини – ОГТСУ

Україна вперше в історії почала фізичний імпорт газу з Угорщини – ОГТСУ

Відкриття цього напрямку створило можливість для трейдерів організовувати постачання в Україну скрапленого газу LNG з терміналу в Хорватії

Україна вперше в історії почала фізичний імпорт газу з Угорщини – ОГТСУ
Фото: facebook.com/mcfire76

Що сталося. Україна вперше в історії почала фізичний імпорт газу з Угорщини.

Джерело. Про це написав голова «Оператора ГТС» Сергій Макогон у фейсбуці.

Деталі. «Сьогодні вперше в історії розпочався фізичний імпорт газу з Угорщини в Україну. Раніше система ГТС могла працювати тільки у напрямку з України до Угорщини. Завдяки проведеним технічним заходам була створена можливість транспортування газу в обох напрямках», – йдеться в повідомленні.

За словами Макогона, угорський напрямок став другим після Словаччини гарантованим маршрутом постачання газу в Україну навіть і у разі відсутності транзиту.

Відкриття цього напрямку створило можливість для трейдерів організовувати постачання в Україну скрапленого газу LNG з терміналу в Хорватії.

Бекграунд. Нагадаємо, що оператор ГТС України» через низькі обсяги транзиту газу у січні перевів чотири газоперекачувальні агрегати для роботи в реверсному режимі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло