«Ми не залишимо вас самих»: Естонія передала Україні третю частину своїх «джавелінів»

«Ми не залишимо вас самих»: Естонія передала Україні третю частину своїх «джавелінів»

Крім того, Естонія передала ЗСУ мобільний польовий шпиталь Role 2

«Ми не залишимо вас самих»: Естонія передала Україні третю частину своїх «джавелінів»
www.mil.gov.ua

Спікер українського парламенту Руслан Стефанчук подякував голові Рійгікогу (Держобрання) Естонії Юрі Ратасу за постачання американських переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin.

«Деякі вчинки естонських колег вражають», – сказав Стефанчук на спільному з Ратасом брифінгу, подякувавши зокрема Таллінну за передачу Україні «третьої частини своїх «Джавелінів», щоб підтримати нашу незалежність і демократію».

«Війна на Донбасі триває вже 8 років, це має бути припинено негайно» – сказав Ратас.

«Сьогодні ми обіцяємо Україні: ми не залишимо вас одних», – наголосив він.

Міністерство оборони України також повідомило, що Естонія передала ЗСУ мобільний польовий шпиталь Role 2.

У церемонії підписання договору дарування на військово-морській базі Сил оборони Естонії у вівторок взяли участь міністр оборони Естоні Кейл Лаанет, заступник міністра оборони України Ганна Маляр та посол Німеччини в Естонії Крістін Хохман.

««Для нас дуже важлива допомога у сфері військової медицини. В Україні восьмий рік триває російсько-українська війна. За цей час загинуло 13 тисяч українських громадян. Ще 30 тисяч були поранені під час цієї війни. І, судячи з усього, Путін не збирається цю війну припиняти. Ми високо цінуємо ту допомогу, яку нам надає Німеччина та Естонія у лікуванні наших поранених та військової медицини. Разом з тим ми б хотіли, щоб поранених було менше, а тому сподіваємося, що разом з цією допомогою будуть розблоковані закупівлі зброї для України в Агенції НАТО з підтримки та постачання», – зазначила заступник Міністра оборони України..

Мобільний польовий шпиталь Role 2 виробництва Естонії призначений для прискореного розгортання та використання у польових умовах, забезпечує надання медичної допомоги на рівні бригади. Усі модулі вимагають 20 хвилин на розгортання та згортання. Вони можуть використовуватися по одному, а також для обладнання польового госпіталю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло