США готуються заборонити ввезення російської нафти без участі Європи
Крім того, росію і білорусь можуть виключити із СОТ

Глави комітетів Конгресу США погодили законопроект про заборону імпорту російських енергоносіїв та припинення торгових відносин із росією і білоруссю.
Законопроект дозволить президенту Джо Байдену підвищити тарифи на товари з росії та білорусії, нормальні торгові відносини між США і цими двома країнами буде зупинено.
Відносини можуть бути відновлені «за певних умов», пише Politico.
США мають намір заборонити імпорт російської нафти без участі Європи.
Більше того, торговий представник США Кетрін Тай через вплив адміністрації Байдена буде добиватися виключення росії зі Світової організації торгівлі та недопущення вступу білорусі до СОТ.
Лідери комітетів заявили, що закон «пошле Путіну сигнал про те, що його війна є неприйнятною і що Сполучені Штати твердо підтримують наших союзників по НАТО».
«Хоча Конгресу необхідно зробити більше, ми сповнені рішучості використовувати інструменти, які є в нашому розпорядженні, щоб зупинити безсовісну і несправедливу війну росії проти України і притягнути білорусь до відповідальності за її участь», – йдеться у заяві.
Спікер Палати представників Ненсі Пелосі зазначила, що законодавці працюватимуть над тим, щоб заборона імпорту енергоносіїв з росії не призвела до зростання цін на бензин для американських споживачів, які вже борються з найвищою інфляцією за останні 40 років.
Нагадаємо, ДТЕК – найбільша енергетична компанія України, опублікувала звернення на своєму сайті: «Ми з упевненістю заявляємо, що російську агресію проти України продовжує підживлювати лише розрахунок на збереження надприбутків від продажу нафти і газу».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].