BNP Paribas відмовився від співпраці з рф

BNP Paribas відмовився від співпраці з рф

Про це банк повідомив сьогодні своїх російських клієнтів

BNP Paribas відмовився від співпраці з рф

BNP Paribas оголосив, що приєднується до зростаючого пулу кредитних установ, які почали ліквідовувати підрозділи, що працюють на росії, після вторгнення останньої в Україну.

Про це повідомила сьогодні аґенція Bloomberg із посиланням на повідомлення розіслане банком своїм корпоративним клієнтам .

Bloomberg зазначає, що BNP Paribas приєднується до зростаючої групи кредитних установ, які відмовляються від співпраці з рф на тлі широкомасштабних санкцій, запроваджених проти росії. Так, до скорочення бізнесу в росії за останні тижні вдалися Goldman Sachs Group Inc., JPMorgan Chase & Co, Deutsche Bank AG і Commerzbank AG.

Раніше BNP оголосив про припинення надання нового фінансування в рф та відтермінував можливість інвестицій орієнтовно на літо.

За даними Bloomberg , сукупні зобов'язання BNP в Росії на кінець грудня становили близько 1,3 мільярда євро, а активи банка в РФ оцінювалися у 591,5 млн евро. У 2012 році банк вийшов з місцевого ринку роздрібних банківських послуг, а у 2020 році припинив свою діяльність у сфері споживчого фінансування в Росії.

Банк має вищий для Росії рейтинг від агентства Standard & Poors – BB+, за версією російської редакції Forbes, входить до п'ятірки найнадійніших банків рф.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло