Розмінування потребують майже 83 000 кв. км території України – Асоціація саперів України

Розмінування потребують майже 83 000 кв. км території України – Асоціація саперів України

Цей тягар також ляже на плечі українців

Этот текст также доступен на русском This text is also available in English
Розмінування потребують майже 83 000 кв. км території України – Асоціація саперів України
Фото: realist.online

З початком широкомасштабної агресії РФ проти України фахівці Асоціації саперів України разом з оператором протимінної діяльності Demining Solutions ведуть підрахунок небезпечних територій України, які забруднені вибухонебезпечними предметами.

Експерти Асоціації підраховали орієнтовну загальну площу небезпечних територій України станом на 21 березня 2022 року – це щонайменше 82 525 кв. м, повідомила Асоціація на своїй фесбук-сторінці.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Розмінування потребують майже 83 000 кв. км території України – Асоціація саперів України
Фото: facebook.com/Ukrainiansappers / ГО «Асоціація саперів України»

Потенциально опасные территории эксперты нанесли на карту. Они расположены на юге, востоке страны, а также в Киевской и Черниговской областях.

«Після перемоги зазначені території підлягатимуть гуманітарному розмінуванню! Цей тягар також ляже на плечі українців. Це лише попередні розрахунки, і ми продовжуємо роботу», – зазначили в Асоціації.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло