У Philip Morris працюють над виходом з російського ринку

У Philip Morris працюють над виходом з російського ринку

Компанія вже зняла з продажу низку сигаретних брендів

У Philip Morris працюють над виходом з російського ринку
фото DR

Тютюнова компанія Philip Morris (PMI) оголосила про скорочення присутності у росії. Компанія припиняє випускати деякі продукти, скасовує запуск нових та скорочує виробництво, а також зупиняє маркетингову діяльність та інвестиції у російські активи.

Також наголошується, що Рада директорів і топ-менеджери Philip Morris працюють над варіантами відходу з російського ринку «в контексті все більш складного нормативно-правового та операційного середовища, яке швидко змінюється».

Зазначається, що компанія вже зняла з продажу низку сигаретних брендів. Також PMI зупинила маркетингові активності та відкликала поточні інвестиції у розмірі $150 млн.

«Останні чотири тижні всі зусилля були зосереджені на забезпеченні захисту та безпеки наших українських колег. Ми солідарні з усіма безневинними чоловіками, жінками та постраждалими дітьми», – сказав генеральний директор компанії Яцек Ольчак.

На Росію припадає 10% від загального обсягу нікотинової продукції та майже 6% від чистого виторгу Philip Morris.

Раніше стало відомо, що виробник сигарет Winston, Camel, LD, Sobranie відмовився зупинити бізнес в росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло