На Київщині бої, у Харкові — обстріли житлових районів: зведення з регіонів
Загалом у більшості регіонів ніч минула спокійно

Що сталося. В ніч проти 25 березня на Київщині тривали бої, а у Харкові продовжувалися обстріли житлових кварталів.
Джерело. Про це йдеться у зведенні від військово-цивільних обласних адміністрацій, зібраному hromadske.
Деталі.
Київщина: тривають бої в Бучанському районі. Найзапекліші точки – Буча, Ірпінь, Гостомель, Макарів, села Немішаївської громади. Постійні мінометні та артилерійські обстріли. Є попадання в приватні будинки.
У Вишгородському районі ворог впритул наблизився до Славутича. Місто в ізоляції. У Броварському районі сили оборони проводять успішну оборонну операцію. У Фастівському районі внаслідок ракетного удару – пожежа.
Чернігівщина: у Чернігові – оборона міста. В області активні бої за маршрутами пересування ворога – дороги.
Дніпропетровщина: вночі два ракетні удари по військовій частині під Дніпром.
Сумщина: окупанти з вечора крили артилерією околиці Сум. Вже другий тиждень не вщухають обстріли. Також неспокійною ніч була в Охтирському районі, артилерія ворога обстрілювала околиці Тростянця.
Харківщина: у Харкові всю ніч тривали обстріли житлових районів зі зброї дальньої дії, є пожежі, працюють рятувальники, кількість постраждалих ще встановлюють.
В області ведуться бої в Ізюмі. Окупанти обстріляли Дергачі: житлові приміщення, лікарню, карету «швидкої», є поранені. У Малій Рогані вертоліт рф обстріляв свої ж позиції танкового полку, знищив російську техніку та живу силу.
Запорізька область: сили оборони продовжують стримувати просування ворога в напрямку на Запоріжжя. На окремих напрямках змушують противника відступати, продовжуючи нищити ворожу техніку.
Запеклі бої з ворогом точаться у населених пунктах Кам’янське, Оріхів, Гуляйполе. Так, особовим складом одного з підрозділ ТрО Запорізької області було проведено наступальну операцію, під час якої було звільнено село Малинівка Пологівського району.
Луганщина: постійні обстріли всіх міст, бої у Рубіжному та Попасній. За учорашню добу в Сєвєродонецьку та Рубіжному загинули п’ятеро людей, ще вісім поранені. Пошкоджено 32 об'єкти – 7 багатоквартирних та 9 приватних будинків, школа та кінотеатр в Сєвєродонецьку, господарчі споруди, гаражі, інфраструктура.
Донеччина: Мар'їнка, Авдіївка – всю ніч обстріли, на ранок ще тривають. Є поранені цивільні. Маріуполь – без змін. Гуманітарні вантажі не пропускають.
Люди виїжджають самотужки до Мангушу чи Бердянська. Звідти – евакуація автобусами тих, хто потребує. Але з автобусами постійна затримка на маршруті – на блокпостах окупантів постійні перешкоди.
Миколаївщина: на території області вночі лунала повітряна тривога. Також у ночі над Миколаєвом було збито дві ракети.
Херсонщина: за минулу ніч були сильні вибухи в межах обласного центру та біля Миколаївщини. За інформацією жителів територіальних громад Високопілля, Великої Олександрівки, Берислава, окупанти, розміщені на території багатьох населених пунктів, риють у селах окопи та звідти стріляють по локаціях ЗСУ, що розміщені на Дніпропетровщині та Миколаївщині.
Ніч відносно спокійно минула у Кіровоградській, Волинській, Вінницькій, Закарпатській, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Одеській областях.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].