Німеччина не підтримує ембарго на російські енергоносії

Німеччина не підтримує ембарго на російські енергоносії

Міністр фінансів ФРН зазначив, що санкції мають дошкуляти режиму путіна, але не шкодити стабільності Німеччини

Німеччина не підтримує ембарго на російські енергоносії
Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер.
Фото: wikipedia.org

Що сталося. Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер виступив проти запровадження ембарго на російські енергоносії в рамках санкцій Європейського Союзу за вторгнення в Україну.

Джерело. Про це він сказав в інтерв'ю Bild.

Коментарі. Міністр у відповідь на тезу про фінансування Німеччиною кампанії розпалювача війни Путіна в Україні за рахунок імпорту газу та нафти пояснив, що «санкції вже є безпрецедентними. Але вони повинні вдарити по режиму Путіна і не поставити під загрозу стабільність Німеччини».

Він заявив, що «війна в Україні робить усіх нас біднішими, наприклад, тому що ми повинні платити більше за імпортні енергоносії».

«Цю втрату добробуту не може компенсувати навіть держава. Але можемо пом’якшити найбільші потрясіння, і ми це робимо. Ось чому ми підтримуємо нужденних і забезпечимо існування компаній, для яких є загроза. Але оскільки фінансування обмежене, ці заходи можуть бути лише тимчасовими», – сказав він.

Лінднер пообіцяв, що наступної зими в Німеччині ніхто не замерзне.

«Ми нарощуємо резерви та відкриваємо альтернативні джерела постачання. Це теж коштує великих грошей, але це необхідно», – сказав Лінднер.

Бекграунд. Раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник звинуватив федерального президента Франка-Вальтера Штайнмаєра в тому, що він поділяє ідею путіна про нібито відсутність самостійного українського народу. А також у створенні павутини контактів з росією.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло