росія завдала шкоди інфраструктурі на суму понад 600 млн грн за місяць війни – Концерн PPT

росія завдала шкоди інфраструктурі на суму понад 600 млн грн за місяць війни – Концерн PPT

Понад два десятки передавальних телевізійних підстанцій Концерну РРТ зазнали обстрілів і повністю або частково зруйновані

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
росія завдала шкоди інфраструктурі на суму понад 600 млн грн за місяць війни – Концерн PPT

Стало відомо, що понад два десятки передавальних телевізійних підстанцій Концерну РРТ, який належить до сфери управління Держспецзв’язку, зазнали обстрілів і повністю або частково зруйновані.

Джерело. Про це розповів голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь в інтерв’ю виданню «Сьогодні», передає Держспецзв’язку.

Деталі. Від початку воєнної агресії при атаках на населені пункти росія насамперед намагається фізично знищити інфраструктуру зв'язку та телебачення.

Загалом через різні причини 46 населених пунктів не мають змоги отримувати послуги ефірного телерадіомовлення (здебільшого – Харківська, Сумська, Запорізька, Донецька, Луганська та Херсонська області). Це й через руйнування, і через відсутність енергопостачання, спроби агресора організувати власне мовлення або через мародерство, вчинене російськими солдатами.

У восьми населених пунктах – Зоринівка, Марківка, Широкий, Старобільськ, Біловодськ, Херсон, Василівка, Генічеськ – окупантами було перекомутовано обладнання на російські канали.

За приблизними оцінками Концерну PPT, за місяць війни росія завдала шкоди на понад 600 млн грн. Це попередні оцінки, невдовзі буде ухвалена методика оцінювання збитків від війни.

Щиголь нагадує: «Щоб мешканці мали альтернативний доступ до українського мовлення, за ініціативи КРРТ і за підтримки телеканалів та операторів супутникового телебачення було розкодовано сигнал на супутнику».

Також користуватися телебаченням безоплатно можна на ОТТ-платформах, на Youtube і в застосунку Дія. На Півдні, Сході та в центрі країни, у кого немає ані обладнання для отримання сигналу з супутника, ані інтернету, можуть слухати українське радіо. Для цього достатньо старих приймачів, які працюють на середніх хвилях (1278, 1404, 873, 657 кГц).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло