Зеленський у парламенті Південної Кореї: «Нам потрібні системи ППО, літаки, танки, артсистеми та боєприпаси. У вас вони є»

Зеленський у парламенті Південної Кореї: «Нам потрібні системи ППО, літаки, танки, артсистеми та боєприпаси. У вас вони є»

За словами Зеленського, «коли стоїть питання про виживання у війні, треба надавати принципові відповіді»

Зеленський у парламенті Південної Кореї: 	«Нам потрібні системи ППО, літаки, танки, артсистеми та боєприпаси. У вас вони є»
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський закликав Південну Корею надати допомогу постачанням зброї. Він заявив, що «нам потрібні системи протиповітряної оборони, нам потрібні літаки, танки, інша бронетехніка, артилерійські системи та боєприпаси. І у вас є те, що може бути незамінним для нас».

Джерело. Про це він повідомив під час виступу в парламенті Південної Кореї за допомогою відеозв'язку.

Коментар. «У вас це є. Броньовані машини, протиповітряна, протитанкова, протикорабельна зброя», – заявив він.

За словами Зеленського, «коли стоїть питання про виживання у війні, спрямованій на повне підпорядкування народу, треба надавати принципові відповіді. Звичайні правила постачання зброї треба переглянути. І діяти швидко. Потрібно допомагати. Дати необхідну зброю Україні – значить не лише врятувати життя наших людей і не лише дати нам можливість деблокувати наші міста, а й урятувати інші держави, інші регіони від подальшого розростання російської агресії».

Бекграунд. Нещодавно глава МЗС Південної Кореї Чон Ий Ен заявив членам НАТО, що Сеул планує надати Україні гуманітарну допомогу ще на $30 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло