Кремль планував зігнати українців у концтабори в Сибіру – Данілов

Кремль планував зігнати українців у концтабори в Сибіру – Данілов

Депортовані українці мали б будувати нові міста в Сибіру

This material is also available in English
Кремль планував зігнати українців у концтабори в Сибіру – Данілов
Секретар РНБО Олексій Данілов
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Секретар РНБО України Олексій Данілов стверджує, що російська верхівка мала у планах депортацію значної частини українців до концтаборів у Сибіру для примусових робіт із будівництва нових міст росіянам.

Джерело. Про це він повідомив у Twitter.

Деталі. В інтерв’ю для «Української правди» секретар РНБО повідомив, що 6 вересня 2021 року вийшла стаття Шойгу, яка мала назву «О новых городах Сибири».

«Мало хто звернув увагу на цю публікацію, але ми на такі речі звертаємо увагу. Уважно її тоді прочитавши, ми мали розуміння, що бажання за рахунок наших громадян, саме нашої країни, розбудовувати Сибір, як це вже було неодноразово, у них ніколи не зникне.

Шойгу прямо озвучив цей план – побудувати від 3 до 5 великих міст від 300 000 до мільйона населення. І, відповідно, це мали бути українці», – каже Данілов.

За його словами, усі повідомлення, які надавала розвідка партнерів, була про концтабори, фільтраційні табори, а також фізичне знищення президента і вищого політичного керівництва на першому місці.

На думку посадовця, у статті Шойгу натякнув про те, що на примусових роботах мали працювати українці. Російський міністр написав, що до робіт мали б, мовляв, залучати громадян із країн Співдружності Незалежних Держав.

Бекграунд. Нагадаємо, під Маріуполем у фільтраційних таборах ворог утримує до 27 000 людей. З них 5000–7000 осіб перебувають у фільтраційному таборі у с. Безимяноє на стадії підготовки до депортації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло