В росії на федеральному каналі обговорюють можливість удару по США ядерною зброєю

В росії на федеральному каналі обговорюють можливість удару по США ядерною зброєю

Тема «в радіоактивний попіл» знову зазвучала

This material is also available in English
В росії на федеральному каналі обговорюють можливість удару по США ядерною зброєю
фото АР\CNN

Тим часом в росії наростають погрози використати стратегічну ядерну зброю проти свого, як вони називають, головного суперника – Сполучених Штатів.

Зокрема, на одному з федеральних телеканалів ведучі, серед яких відома пропагандистка кремля ольга скабєєва, показали глядачам змонтоване відео на якому нібито ядерна боєголовка, запущена з росії, досягає американського континенту і руйнує ціле місто.

У ведучих це викликало сміх і радість:

- У американців таких ракет немає і ніколи не було. Чим привабливий південний полюс – або через південний полюс, або через північний полюс – у нас тільки одна ціль – континентальна територія Сполучених Штатів.

- Якщо ракета опиниться там, де вона могла б опинитися, то якого роду об'єкти вона могла б зруйнувати? Які площі, території?

- Я вам так скажу, що якщо 7,5 мегатонн будуть доставлені на території нашого, так би мовити партнера, то це таке місто, як Нью-Йорк. Хороше місто, але його не буде. Взагалі.

- Однією ракетою.

- Так, однією ракетою. Зовсім. Від слова зовсім. Тому карще не треба.

- Американці, до речі, завжди боялися наших важких ракет.

За два дні до цього росія випробувала свою нову балістичну міжконтинентальну ракету «Сармат» і заявила, що запуск пройшов успішно.

Аналітики стверджують, що росія випробувала балістичну ракету, щоб приховати свої невдачі у війні з Україною.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло