Євросоюз планує ввести санкції проти Аліни Кабаєвої, яка тісно пов`язана з путіним

Євросоюз планує ввести санкції проти Аліни Кабаєвої, яка тісно пов`язана з путіним

Очікується, що шостий пакет санкцій можуть погодити 6 травня

Євросоюз планує ввести санкції проти Аліни Кабаєвої, яка тісно пов`язана з путіним
Фото: Getty Images

Що сталося. Європейський Союз планує запровадити санкції проти Аліни Кабаєвої, яка тісно пов`язана з президентом росії володимиром путіним.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на проєкт документу і співрозмовників, близьких до цього питання.

Деталі. Перелік санкцій ще має бути затверджений урядами європейських країн і текст рішення може ще змінитися, перш ніж буде погоджений.

Очікується, що посли ЄС зустрінуться вранці 6 травня, щоб обговорити й потенційно затвердити шостий пакет антиросійських санкцій, який також включає заходи щодо поступового припинення імпорту російської нафти.

У документі також йдеться про те, що National Media Group (Національна медіа-група) –  холдингова компанія, яка володіє частками майже всіх основних російських медіа, які поширюють державну пропаганду, і через це компанія відповідальна за підтримку дій, які підривають незалежність та територіальну цілісність України.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше, у Білому домі не виключили, що США можуть запровадити санкції проти колишньої гімнастки Аліни Кабаєвої, яку називають імовірною коханкою Володимира Путіна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло