США призупинять на рік мито на сталь з України – Мінторг США

США призупинять на рік мито на сталь з України – Мінторг США

Мінторг вважає, що такі заходи дадуть змогу підтримати одну із ключових українських сфер промисловості

Этот материал также доступен на русском языке
США призупинять на рік мито на сталь з України – Мінторг США
Фото: EPA/UPG

Стало відомо, що адміністрація США вирішила на рік призупинити дію низки мит на українську сталь.

Джерело. Про це повідомляє Мінторг США, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Сьогодні міністр торгівлі США Джина Раймондо повідомила, що тимчасово на рік призупинить дію 232 мит на сталь з України», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «такі заходи дадуть змогу підтримати одну із ключових українських сфер промисловості».

Коментар. Фаді Храйбе, голова Ради Директорів української промислової компанії-виробника сталевих труб та залізничної продукції «Інтерпайп» заявив:

«Ми вдячні Адміністрації Джо Байдена за призупинення дії тарифів за розділом 232. Металургійна галузь України, хоч і була спустошена війною, забезпечує 600 000 робочих місць українцям. Це опора економіки України та її довгострокових інтересів національної безпеки. Сьогоднішня подія змінює життя не лише співробітників «Інтерпайп», а й народу України, оскільки зараз країна намагається відродити свою економіку у розпал жахливої війни».

Крім адміністрації, також висловили вдячність сенаторам Файнштейну, Тумі та іншим членам Конгресу за їхню допомогу в цьому питанні.

Бекграунд. Раніше Євросоюз запропонував тимчасово скасувати всі тарифи і квоти на український експорт, щоб підтримати економіку країни, яка страждає від війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло