З 14 травня росія припинить подачу електроенергії у Фінляндію
Однак країна стверджує, що електроенергії в неї достатньо

Росія припинить подачу електроенергії у Фінляндію зранку в суботу, повідомив постачальник RAO Nordic, пише news.sky.com.
Дочірня компанія російського державного енергетичного холдингу «Інтер РАТ» заявила, що «вимушена призупинити імпорт електроенергії» з 14 травня.
У заяві додано, що RAO Nordic «не має можливості здійснювати платежі за електроенергію, що імпортується з росії».
Проте фінська мережева компанія заявила, що «немає жодної загрози» постачанню електроенергії у Фінляндію.
Електроенергія з росії становить лише близько 10% загального споживання електроенергії у Фінляндії.
«Загрози достатності електроенергії у Фінляндії немає», – заявили в мережі.
Російська влада зробила цей крок наступного дня після того, як Фінляндія підтвердила, що подасть заявку на вступ до НАТО.
Як повідомлялося, Ердоган заявив, що він проти вступу Фінляндії і Швеції до НАТО.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].