Стартував новий проєкт #ЖиттяНеЗупинити
Новини компаній

Стартував новий проєкт #ЖиттяНеЗупинити

Його мета – розповісти історії українців, яких неможливо зупинити навіть в умовах війни

Стартував новий проєкт #ЖиттяНеЗупинити
Фото: shutterstock

15 травня Watsons запустив проєкт #ЖиттяНеЗупинити, щоб показати історії українців, яких продовжують рухатися вперед до мети навіть в умовах війни.

Життя продовжується і його потрібно жити. Ми – українці – показали усьому світу, що ми сильні, незламні, вільні та сміливі. Нас неможливо зупинити, а нашу справжню мрію неможливо знищити. Щоб ще дужче об’єднати українців та надати віру і впевненість у перемогу Watsons створили надихаючий проєкт #ЖиттяНеЗупинити. 

Це історії справжніх героїнь, за якими стоїть кожна з нас. Це відважні мами, воїни ЗСУ, медики, студенти, волонтери та усі люди, які не втрачають жагу до життя, продовжують працювати, підіймати економіку країни та допомагати тим, хто цього потребує. Кожна історія – це крок до перемоги та впевненість у щасливому майбутньому, а ще – натхнення для тих, кому зараз потрібна підтримка.

Кожного дня ми змушуємо країну рухатися вперед тим, що повертаємось до роботи, починаємо навчатись, зустрічаємось з друзями, купуємо каву та робимо макіяж. Саме рутинні справи дозволяють відчути, що життя не можна відкласти на завтра і ми відновлюємо країну вже сьогодні.

За часів Другої світової війни червона помада стала для жінок неофіційним символом перемоги і віри у світле майбутнє. Цей символ супротиву українки можуть використовувати і сьогодні. Усі мають бачити, що нас не зламати і ми вирішили нагадати усім жінкам чиї хоробрі та палкі серця надихають тих, хто боронить і захищає нашу неньку, що … #ЖиттяНеЗупинити.

Долучайтеся до флешмобу та демонструйте свій супротив – викладайте світлини з червоними вустами та історіями про те, як ваше #ЖиттяНеЗупинити. Розкажіть усім про власну незламність та сміливість. 

А у соцмережах Watsons Україна на учасників чекатимуть сміливі історії героїв, прямі ефіри з експертами, зворушливі інтерв’ю на YouTube каналі, конкурси та багато цікавих активностей.

Все буде Україна! Разом до перемоги!

Про Watsons
Watsons Україна входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 319 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 2790 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.
Під час війни компанія продовжує працювати та підтримувати економіку України. Наразі працює 288 магазинів та аптек мережі по всій країні. Крім того, щоденно Watsons збирає гуманітарну допомогу для ТРО, ЗСУ, благодійних фондів, пологових домів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та інших, хто потребує допомоги. Компанія зробила можливим перерахунок усіх балів з карток Watsons Club на допомогу ЗСУ. Щодо співробітників, то компанія  зберегла усі робочі місця із відповідними виплатами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло