В окупованих Пологах військові рф викрали з банкомата майже 400 000 грн

В окупованих Пологах військові рф викрали з банкомата майже 400 000 грн

Розпочато провадження

Этот текст также доступен на русском
В окупованих Пологах військові рф викрали з банкомата майже 400 000 грн
Фото ілюстративного характеру.
Фото: depositphotos.com

Що сталося. В окупованих Пологах на Запоріжжі військові рф з банкомата викрали майже 400 000 грн. За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Джерело. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Докладно. За даними слідства, на початку травня 2022 року після чергового обстрілу міста Пологи військовослужбовці країни-агресора скористалися тим, що фасад магазину був частково зруйнованим, і проникли до його приміщення. Вони пошкодили розміщений у ньому банкомат та викрали майже 400 000 грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло