Ворог намагається перетворити острів Зміїний на форпост

Ворог намагається перетворити острів Зміїний на форпост

До перекидання озброєння противник залучив значні сили

Ворог намагається перетворити острів Зміїний на форпост
ЗРК «Тор»-М2
Фото: wikipedia.org

Що сталося. Російські військові все ж таки вирішили перетворити захоплений острів Зміїний на укріплений плацдарм та завезли на нього достатньо вагому кількість військової техніки.

Джерело. Про це пише Defence Express.

Докладно. Джерела Defense Express в окупованому Криму повідомляють, що до перекидання озброєння були залучені значні сили з десантних катерів, а також кораблів та авіації, які здійснювали прикриття. З огляду на це та інформацію щодо вантажу на десантних катерах можливо говорити, що на острові Зміїний зараз розгорнуто до п'яти зенітних ракетних комплексів.

Найімовірніше, йдеться принаймні про один ЗРК «Тор», а також декілька зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцирь-С1». Також було зафіксовано переміщення двох вантажівок, опис яких говорить про те, що це транспортно-заряджальні машини.

Якщо інформація підтвердиться, то можна констатувати, що армія рф утворила на Зміїному доволі щільну оборону від повітряного нападу з дальністю дії 15–20 км.

Водночас треба нагадати, що острів Зміїний розташований у зоні вогневого ураження таких систем, як «Смерч», один залп якої, з максимальною долею вірогідності, не залишить від позицій рашистів нічого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло