Штайнмаєр закликав путіна вивести з України війська та сісти за стіл переговорів

Штайнмаєр закликав путіна вивести з України війська та сісти за стіл переговорів

Німецький президент нагадав, що розв'язана путіним війна ставить під загрозу життя багатьох регіонів світу

Штайнмаєр закликав путіна вивести з України війська та сісти за стіл переговорів
Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.
Фото: atalayar.com

Що сталося. Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр звернувся до володимира путіна із закликом вивести з України свої війська та сісти за стіл переговорів.

Джерело. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Коментар. «Пане путін, припиніть страждання та розруху в Україні. Виведіть свої війська. І не відмовляйтесь від прямих та серйозних переговорів з президентом Зеленським», – закликав Штайнмаєр.

Окрім того, він акцентував на тому, що «агресивна війна путіна» зачіпає не лише мешканців України, оскільки росія наразі блокує в українських портах можливість експортувати мільйони тонн зерна. 

«Багатьом регіонам світу найближчими місяцями загрожує голод та смерть, особливо у Східній та Південній Африці», – сказав Штайнмаєр.

Він зауважив, що наслідки війни путіна зачеплять й ті країни, які не встигли оговтатись від пандемії коронавірусу та по регіонах, де земля внаслідок зміни клімату стрімко висихає та втрачає родючість.

Бекграунд. Раніше Mind розповідав, що Штайнмаєр із самого початку був прихильником енергетичного союзу Німеччини з росією через газопроводи «Північний потік» та «Північний потік – 2». Як і багато соціал-демократів, Штайнмаєр стверджував, що такий підхід є гарантією миру, створюючи взаємну залежність між країнами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло