Шмигаль запропонував країнам надавати держгарантії своїм компаніям під інвестиції в Україну

Шмигаль запропонував країнам надавати держгарантії своїм компаніям під інвестиції в Україну

«Уряд усвідомлює, що неможливо створити нову економічну модель без приватного капіталу та іноземних інвестицій»

Шмигаль запропонував країнам надавати держгарантії своїм компаніям під інвестиції в Україну
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Фото: Facebook/Денис Шмигаль

Що сталося. Український уряд пропонує країнам-партнерам надавали держгарантії своїм компаніям під інвестиції в Україну.

Джерело. Про це розказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Коментар. Україна впевнена у своїй перемозі, тому вже зараз ми розробляємо план відновлення нашої країни, який передбачає не просто відбудову зруйнованого – ми хочемо побудувати нову європейську Україну з  новими прозорими правилами та імплементацією найкращих світових практик. Цифрову країну, зручну для людей та бізнесу – безпечну та економічно сильну.

Цей план базується на чотирьох основних засадах:

  • Перше – політична та економічна інтеграція з Євросоюзом.
  • Друге – бізнес-клімат, який будуватиме Україна, буде засновуватися на засадах дерегуляції, лібералізації та диджиталізації.
  • Третій пункт – державно-приватне партнерство, передусім у сферах інфраструктури та енергетики: держава планує «вкладати в збільшення видобутку газу, розвитку зеленої генерації та воєнно-промислового комплексу».
  • Четверте – каталізаторами для масштабного розвитку економіки: глибинна переробка в агропромисловості та металургії.

Ми потребуємо допомоги світу: коштів, інвестицій, ідей та, зрештою, віру в нашу державу. Наш уряд усвідомлює, що якими б не були вклади через Фонд відновлення, неможливо створити нову економічну модель без приватного капіталу та іноземних інвестицій.

Тому ми будемо працювати з партнерами України над тим, аби вони видавали своїм компаніям державні гарантії на залучення коштів для інвестицій в Україну. Такі гарантії дозволять інвестувати в реалізацію значних проєктів державно-приватного партнерства в Україні.

Бекграунд. Раніше під час свого виступу в Давосі президент Зеленський запропонував світу створити такий прецедент відновлення країни після війни, який продемонструє усім, що війна не дає бажаного результату: «Я запрошую вас взяти участь у цій відбудові: обсяг робіт – колосальний, більше, ніж пів трильйона збитків, десятки тисяч об'єктів зруйновані».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло