Новий ProBit Exclusive, або як купити долар за 50 центів
Pekлama

Новий ProBit Exclusive, або як купити долар за 50 центів

 

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Новий ProBit Exclusive, або як купити долар за 50 центів

З огляду на зростання довіри до USD Coin (USDC), ProBit Global пропонує користувачам можливість придбати популярні стейблкоїни за 0,50 долара під час майбутнього Ексклюзивного заходу 7 червня.

Останній Ексклюзив є частиною невпинного просування стейблкоїну, оскільки біржа нещодавно додала DAI до свого фіатного ринку, щоб користувачі могли зручно купувати криптовалюту за допомогою кредитної картки або банківського переказу.

USDC швидко стає улюбленцем багатьох стейблкоїном, особливо після краху Terra UST, так званої спіралі смерті третього за величиною стейблкоїна за ринковою капіталізацією, що призвело до серйозної невдачі в усьому крипто просторі та ще більше загострила його вже ведмежий стан.

Стейблкоїни, як бажаний варіант для здійснення транзакцій в епоху Web3 або децентралізованої мережі, показали, що вони бувають різних форм, забезпечуючи можливість бути автоматизованими, доступними та відносно вільними від мінливості ширших ринкових тенденцій.

USDC – одна із кількох стабільних монет, прив’язаних до долара США, і повністю забезпечена резервами за ставкою 1:1, що визначає її як безпечний прихисток, поки криптовалютний ринок відновлюється після тривалої просадки протягом останніх шести місяців.

Ринкові тенденції, що розвиваються, свідчать про те, що USDC – зараз другий за величиною стейблкоїн і четвертий за величиною криптоактив за ринковою капіталізацією – може привернути більше уваги потенційних користувачів.

Кити подають сигнал про свою підтримку USDC
Згідно з нещодавнім звітом компанії Coinmetrics з аналізу блокчейн даних, USDC останнім часом отримує багато прихильників, особливо з боку криптовалютних китів.

Виходячи з їхніх висновків, великі власники криптоактивів (вони ж кити), в тому числі інституційні інвестори, біржі та особи з великими кишенями, збільшили свої збереження в USDC після загибелі UST, при цьому кількість гаманців Ethereum, що містять ≥1 млн USDC, перевищує кількість гаманців, які мають ≥1 млн USDT на 12 травня.

Coinmetrics пояснює це зростання популярності USDC двома основними факторами:

  • Великі власники, по суті, здійснюють арбітраж між USDT та USDC через процес викупу/карбування;
  • Великі власники хочуть відмовитися від ризиків у своїх портфелях через прозорість USDC, а саме проводячи щомісячні атестації та повний резерв.

Дані з блокчейн аналітики ATLAS та API провідника облікових записів Coinmetrics показують, що з 9 травня 147 адрес Ethereum збільшили свій баланс USDC на ≥1 млн, а потім зменшили свій баланс USDT на ≥1 млн. Крім того, 23 зі 147 адрес додали ≥10 мільйонів USDT, втративши при цьому ≥10 мільйонів USDT.

MoneyGram обирає USDC, щоб поєднати криптовалютний і фіатний світи
Централізований стейблкоїн USDC із забезпеченими резервами та фіатними еквівалентами також почав співпрацю з гігантом грошових переказів MoneyGram. Повідомляється, що глобальна компанія з грошових переказів працює із Stellar Blockchain, щоб дозволити своїм користувачам конвертувати криптовалюти в USDC, які потім можуть бути ліквідовані за допомогою мережі MoneyGram.

ПРО PROBIT GLOBAL
ProBit Global входить до топ-20 криптовалютних бірж по всьому світу, що обслуговують крипто ентузіастів з необмеженим доступом до торгівлі та купівлі Bitcoin, Ethereum та 800+ альткойнів на більш ніж 1000 ринках.

БРЕНД PROBIT GLOBAL, ЯКОМУ ДОВІРЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ КОРИСТУВАЧІВ
200,000+ учасників спільноти
1,000,000+ активних користувачів на місяць
3,000,000 відвідувачів на місяць
50,000,000 користувачів партнерських агрегаторів та гаманців, таких як CoinMarketCap
Інтерфейс багатомовного вебсайту, що підтримує 46 мов
Маркетингова та громадська підтримка 11 основними мовами

Приєднуйтесь до наших активних програм та отримайте величезні переваги!

  1. Знижка на торгівлю: Купуйте PROB, сплачуйте комісію за торгівлю за допомогою PROB та ваша комісія становитиме 0.03%
  2. Реферальна програма: Отримуйте 10-30% від комісій за торгівлю, запрошуючи друзів на ProBit Global
  3. ProBit Exclusive: Підпишіться на 50% знижку на 200 найкращих токенів
  4. Авто Холд Кампанії: Утримуйте токени та отримуйте 6% річних

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло