Українська IT-армія за тиждень атакувала понад 450 російських онлайн-ресурсів

Українська IT-армія за тиждень атакувала понад 450 російських онлайн-ресурсів

Від атак українських ІТ-фахівців постраждали сайти державних установ рф, Росспотрєбнадзора

Українська IT-армія за тиждень атакувала понад 450 російських онлайн-ресурсів
Фото: Telegram/Мінцифра

Що сталося. Українська IT-армія з 6 до 12 червня атакувала понад 450 російських онлайн-ресурсів.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Деталі. Серед ресурсів, які постраждали від атак українських ІТ-фахівців: сайти державних установ рф, а також Росспотрєбнадзора. Через DDoS-атаку інформація, яка зберігається на сайті відомства країни-агресора, була недоступна.

Через перешкоджання роботі сервісу «Мої документи» у росіян виникли проблеми з отриманням державних та муніципальних послуг онлайн.

У Криму будівельні магазини окупантів перейшли в офлайн-режим, адже онлайн-магазини так і не змогли оговтатися після численних атак

Зазначається, що ІТ-армія продовжила атакувати пропагандистські ЗМІ, ще більше подібних ресурсів вирушили на «відпочинок» на невизначений час.

Бекграунд. За даними нового дослідження IT Ukraine «Українська ІТ-індустрія: перезавантаження в умовах війни», у лавах ЗСУ служить 3% ІТ-спеціалістів, кібервійськах – 9%. Тільки на підтримку Держави та Збройних сил України національна ІТ-індустрія сумарно спрямувала понад 1 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло