В «днр» пройшов мітинг проти мобілізації студентів академії МВС, напроти них командир батальйону написав «м'ясо»

В «днр» пройшов мітинг проти мобілізації студентів академії МВС, напроти них командир батальйону написав «м'ясо»

Батьки критикують рішення місцевої влади забрати їхніх дітей на фронт

В «днр» пройшов мітинг проти мобілізації студентів академії МВС, напроти них командир батальйону написав «м'ясо»
Фото: DR

У так званій «днр» біля будівлі Академії МВС у Донецьку пройшов мітинг проти примусової мобілізації, батьки випускників критикують рішення місцевої влади забрати їхніх дітей на фронт. Про це повідомляє Telegram-канал «Можем объяснить», на який посилається The Insider.

«У Маріуполі випускникам академії МВС дали диплом та відпустили на випускний, а донецьких відправляють на фронт. Ось така справедливість у республіці», – розповів один із учасників.

Ще одна жінка, яка прийшла на мітинг, заявила, що офіційного введення воєнного стану в «днр» не було: 

«Ніякого офіційного введення воєнного стану не було. Отже, мобілізація має бути на добровільній основі і за контрактом».

У соцмережах з'явилося кілька відео мітингу, на одному з них жінка обурюється, що співробітник військкомату дістає зброю та направляє її на дитину. 

Також під час акції до батьків підійшла т.зв. депутат «днр» олена шишкіна, яка заявила, що вважає мобілізацію випускників академії обґрунтованою. 

«Вони ж у вас не закінчили консерваторію? Хоча з консерваторії бригада у Маріуполі. Вже є загиблі, на жаль», – виправдалася вона.

Також в соцмережах опубліковані фотографії, ймовірно, робочого зошита командира 1-го окремого батальйону. У ній написано, що курсанти перших та других курсів «охоронятимуть розрахунки ППО, склади та розташування». Треті, четверті та п'яті курси у цьому зошиті записані як «м'ясо».

19 лютого, за кілька днів до вторгнення росії в Україну, лідер тоді ще не визнаної росією «днр» денис пушилін оголосив, що підписав указ про загальну мобілізацію. Про мобілізацію оголосив і керівник так званої «лнр» леонід пасічник. Він також заборонив виїзд із республіки чоловікам від 18 до 55 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло