ООН виділила $17 млн для підтримки аграріїв України

ООН виділила $17 млн для підтримки аграріїв України

Це має допомогти фермерам зберегти очікуваний у липні-серпні врожай

ООН виділила $17 млн для підтримки аграріїв України
Фото: pixabay.com

Стало відомо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) виділила $17 млн для підтримки українських фермерів.

Джерело. Про це повідомляє Мінагрополітики.

Деталі. Проєкт від ООН, який профінансує Японія, спрямований на відновлення інфраструктури та техніки для збирання, зберігання та експорту зерна. Зазначається, що це має допомогти українським фермерам зберегти очікуваний у липні-серпні врожай. Реалізовувати буде Мінагрополітики України.

«Забезпечення можливості для продовження ними виробництва, безпечного зберігання та отримання доступу до альтернативних ринків для продажу своєї продукції має дуже важливе значення для доступу до продовольства, збереження засобів до існування, зміцнення продовольчої безпеки в Україні та забезпечення інших країн, що залежать від імпорту, стабільними й достатніми постачаннями зерна за прийнятною ціною», – повідомив директор офісу ФАО з надзвичайних ситуацій Рейн Паульсен.

Зазначається, що проєкт також допомагатиме уряду створювати альтернативні маршрути для експорту зерна та сприятиме швидкому нарощуванню технічного потенціалу лабораторії в Ізмаїлі. Установа має допомогти фермерам дотримуватися міжнародних стандартів якості продукції, зокрема перевіряти їхню безпеку та сертифікацію.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що до осені в Україні може застрягнути до 60 млн тонн зерна. Такі дані надав Президент України. Він наголосив, що Україна співпрацює з ООН щодо розв'язання цієї проблеми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло