Зеленський: «На Донбасі просто пекло, яке не описати словами»

Зеленський: «На Донбасі просто пекло, яке не описати словами»

Західної зброї не вистачає, щоб закрити всі напрямки, але дипломати працюють

Зеленський: «На Донбасі просто пекло, яке не описати словами»
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив своє нічне звернення, у якому поінформував про ситуацію в Україні.

За його словами, незважаючи на постачання США реактивної артилерії, ЗСУ поки що не можуть подолати перевагу росії у важкій артилерії і живій силі.

«Слово «HIMARS» стало для нашої країни майже синонімом до слова «справедливість», і українські оборонці зроблять усе для того, щоб окупанти щотижня відчували дедалі болісніші втрати завдяки цим дуже ефективним системам. Так, справді, ми ще не можемо повністю зламати перевагу російської армії в артилерії та в живій силі, і це дуже відчувається в боях, особливо на Донбасі – Піски, Авдіївка, інші напрямки. Там просто пекло. Цього навіть не описати словами. Кожен українець має бути завжди вдячний нашим воїнам, які захищають українські позиції там попри відчутну вогневу перевагу терористів», – сказав Зеленський.

«Але щодня наші дипломати й усі інші представники нашої держави роблять усе можливе й неможливе, щоб отримати для України ту зброю, яка зрештою допоможе зупинити цю орду, і щоб переконати всіх, хто ще, бува, сумнівається щодо постачання», – додав він.

Раніше в соцмережі широко розійшовся пост бійця Збройних Сил України Сергія Гнєзділова, у якому він емоційно описав ситуацію в Пісках як «мясорубку» з великою кількістю загиблих та поранених українських бійців. За його словами, російські сили випускають по селу близько 6500 снарядів на день, а українським бійцям немає чим відповідати, тому що в них немає артилерії і немає ніякої допомоги.

У наступному дописі Гнєзділов написав коротко: «Допомога, до речі, підійшла. Дякую вам. Стоїмо».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло