НБУ відновлює обіг державних цінних паперів

НБУ відновлює обіг державних цінних паперів

Раніше аналогічне рішення ухвалила Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку

НБУ відновлює обіг державних цінних паперів
Фото: suspilne.media

Що сталося. Депозитарій Національного банку відновлює операції з державними цінними паперами. Раніше аналогічне рішення ухвалив профільний регулятор ринків капіталу – Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Що це означає. «Поновлення обігу державних цінних паперів як основного інструмента інвестування учасниками ринків капіталу надасть додатковий ресурс для відбудови економіки. Відновлення операцій з цими цінними паперами також дасть змогу фінансовим установам визначити їх ринкову вартість», – пояснює НБУ.

Деталі. Попри відсутність обмежень щодо обігу цінних паперів, Нацбанк відтермінував застосування тарифів на депозитарні послуги до 22 грудня 2022 року – це має посприяти учасникам ринків капіталу у поступовій адаптації бізнес-процесів до нових умов на фінансових ринках.

Бекграунд. Раніше НБУ повідомив про сповільнення скорочення міжнародних резервів України. Станом на 1 серпня міжнародні запаси України становлять $22,385 млрд

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло