Британське The Times назвало Amnesty International «путінськими пропагандистами» й закликало «піти зі сцени»

Британське The Times назвало Amnesty International «путінськими пропагандистами» й закликало «піти зі сцени»

Журналісти пишуть, що «колись авторитетна організація» нині демонструє байдужість до пригноблення

Британське The Times назвало Amnesty International 	«путінськими пропагандистами» й закликало 	«піти зі сцени»
Фото: скриншот

Що сталося. Британське видання The Times опублікувало статтю із заголовком «Позиція The Times щодо доповіді Amnesty International про Україну: путінські пропагандисти». У матеріалі зазначається, що міжнародна організація стала рупором пропаганди режиму путіна, зводячи наклеп на жертв російської агресії. 

Джерело. Про це йдеться у тексті статті.

Коментарі. Британські журналісти наголосили, що «колись авторитетна гуманітарна організація» тепер демонструє байдужість до пригноблення.

«Проявивши себе м'яко щодо злочину і фашизму, вона повинна зупиниться й піти зі сцени», – резюмують у The Times.

Автори The Times підкреслили, що юридичні зобов'язання відповідно до Женевської конвенції – це захист цивільного населення під час війни. Зазначається, що саме цим і займаються ЗСУ, евакуюючи людей, коли російські окупанти цілеспрямовано атакують цивільні об'єкти.

На думку британських журналістів, гендиректорка організації Аньєс Калламар мала б подати у відставку, однак «і це не врятує репутацію Amnesty International».

Крім того, у Times нагадали, що організація й раніше демонструвала ознаки потурання кремлю, відмовляючись визнавати в'язнем сумління російського опозиціонера Олексія Навального. 

Також з критикою щодо останнього звіту правозахисної організації виступили шведські газети Dagens Nyheter (зазначили, що це «не перший випадок, коли Amnesty божеволіє під оплески кремля») і Svenska Dagbladet (матеріал із заголовком «Сумно спостерігати занепад Amnesty»).

Бекграунд. Нагадаємо: 4 серпня Amnesty International у своєму звіті звинуватила українських військових у «порушенні законів війни».

Наступного дня український офіс організації виступив із заявою щодо резонансного документа, а голова представництва Amnesty в Україні пішла з посади.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло