Уряд схвалив законопроєкт щодо швидких інвестицій

Уряд схвалив законопроєкт щодо швидких інвестицій

Таким чином влада хоче залучити більше міжнародних внесків до відбудови України

Уряд схвалив законопроєкт щодо швидких інвестицій
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Уряд ухвалив законопроєкт про спрощення дозвільних процедур для набуття права на землю під час реалізації проєктів, що спрямовані на відновлення економіки.

Джерело. Про це повідомляє Мінекономіки.

Деталі. Законопроєкт пропонує зменшити термін набуття прав на земельну ділянку з 18 до 3 місяців. Крім того, цей процес пропонується проводити без аукціону, без документації з землеустрою та з гарантіями невідчуження ділянки.

Передбачається, що при встановленні та зміні цільового призначення землі, воно може не відповідати виду функціонального призначення території. Щодо проєктування об’єкта будівництва – процес пропонують проводити без дотримання містобудівних умов і обмежень, якщо проєкт відповідатиме будівельним нормам.

Вимоги до проєкту висунули такі:

  • його вартість має починатися від 500 000 євро;
  • він має бути спрямований на будь-яку сферу промисловості (за виключенням діяльності з поводження з відходами та будівництва житла).

Міністерство запропонувало парламентарям також ухвалити цю законодавчу зміну, адже вона має залучити додаткові міжнародні приватні інвестиції для відновлення України.

«Наша мета після завершення бойових дій максимально швидко повернутися до довоєнного стану економіки. Таким чином будемо мати вихідну точку для подальшого зростання. Нам слід в найкоротші строки відбудувати інфраструктуру, відновити втрачені та створити нові виробництва», – пояснила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що проєкт швидкої відбудови України потребує залучення $17,4 млрд. Станом на початок липня, на деокупованих територіях вже необхідно було відновити майже 40 000 об’єктів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло