Уряд не планує змінювати систему оподаткування у 2023 році – Шмигаль

Уряд не планує змінювати систему оподаткування у 2023 році – Шмигаль

Держбюджет на 2023 рік базується на чинній податковій базі

Уряд не планує змінювати систему оподаткування у 2023 році – Шмигаль
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль
Фото: УНІАН

Що сталося. Кабінет міністрів не планує змінювати систему оподаткування в Україні у 2023 році.

Джерело. Про це під час пресконференції заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає «УНІАН». 

Деталі. «За бюджет Кабмін проголосував, він базується на чинній податковій базі. Чинне законодавство передбачає, що для того, щоб з наступного року відбулися якісь зміни в оподаткуванні, ці пропозиції мають бути законодавчо ухвалені до 1 липня попереднього року.

Оскільки це не відбулося, ми не плануємо ніяких змін податкової бази. Загалом, з точки зору ПДВ, податку на прибуток, ПДФО, ЄСВ, ми не плануємо ніяких змін», – сказав він, додавши, що уряд лише повертає акциз на паливо у 2023 році, який скасували майже відразу після початку повномасштабного вторгнення рф.

Бекграунд. Раніше заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма заявив про перспективу впровадження нової моделі податкової реформи «10-10-10» у найближчі місяці. Ця концепція передбачає 10% податку на прибуток, 10% податку на доходи (ПДФО) та 10% податку на додану вартість (ПДВ), а також скасування єдиного соціального внеску та воєнного збору 3%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло