Україна посіла третє місце в топі лідерів використання криптовалюти

Україна посіла третє місце в топі лідерів використання криптовалюти

Перше місце посів В'єтнам, а за ним – Філіппіни

Україна посіла третє місце в топі лідерів використання криптовалюти
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Україна посіла третє місце серед світових лідерів з використання криптовалюти.

Джерело. Про це йдеться у дослідженні Chainalysis.

Деталі. Аналітики зазначили, що в топі домінують ринки, що розвиваються. До прикладу, перше місце посів В'єтнам, а за ним – Філіппіни. Четвертою в рейтингу відзначили Індію, а США опинилися на п'ятому місці.

Україна посіла 3 місце в топі лідерів використання криптовалюти

Голова Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров додав, що структура працює над розвитком та легалізацією криптоіндустрії в Україні. Для цього відомство розробило профільний закон «Про віртуальні активи». У березні цього року його схвалив Президент.

Крім того, Мінцифри співпрацює з Комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) над законопроєктом про внесення змін до податкового кодексу, щоб визначити оподаткування операцій з віртуальними активами.

«Ми хочемо створити в Україні найбільш сприятливі умови для розвитку криптобізнесу. Щоб світові криптокомпанії могли легально заходити в Україну та вести бізнес, використовуючи банківську систему. А українці – декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах», – зауважив Федоров.

Бекграунд. Раніше Україна запустила продаж токенів NFT «Музей війни» для збору коштів через криптовалюту. Серія NFT призначена “для поширення правдивої інформації серед цифрової спільноти”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло