Україна запустила продаж токенів NFT «Музей війни» для збору коштів через криптовалюту

Україна запустила продаж токенів NFT «Музей війни» для збору коштів через криптовалюту

Нова серія NFT призначена “для поширення правдивої інформації серед цифрової спільноти”

Україна запустила продаж токенів NFT «Музей війни» для збору коштів через криптовалюту
фото DR

Україна почала продавати з аукціону колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) у п'ятницю в рамках розширення кампанії зі збору коштів на криптовалюту. Ініціатива, за словами Києва, вже зібрала понад $65 млн для військових потреб, пише Reuters.

Колекція «Метаісторія: Музей війни» являє собою серію цифрових зображень, включаючи силуети бойових літаків, скріншоти репортажів новин та зображення вибуху в мультяшному стилі, кожне з яких відзначає окремий день конфлікту.

Міністерство цифрової трансформації України відкрило збір пожертвувань у цифрових токенах, таких як біткоїн та ефір, через три дні після того, як росія вторглася в Україну.

Нова серія NFT призначена «для поширення правдивої інформації серед цифрової спільноти у світі та збору пожертв для підтримки України», йдеться у повідомленні на сайті колекції.

Невзаємозамінні токени (NFT) – це тип криптоактиву, популярність якого різко зросла минулого року. Вони використовують технологію, що лежить в основі біткоїна, для запису того, хто володіє цифровим файлом – це може бути зображення, відео або фрагмент тексту. 

Україна вже не раз купувала речі для своїх військових завдяки пожертвуванням у криптовалюті, включаючи бронежилети, каски, їжу та ліки, повідомив цього місяця у Твіттері заступник міністра цифрової трансформації України Алекс Борняков.

NFT зазвичай купуються за криптовалюти, такі як ефір. Українські NFT спочатку коштуватимуть 0,15 ефіру ($475). Як повідомляється на сайті, кошти надійдуть безпосередньо на цифрові криптогаманці Києва.

В останні місяці вони стали популярним інструментом збору коштів, коли групи людей об'єднують свої криптовалютні кошти для покупки NFT, щоб підвищити обізнаність щодо конкретної проблеми.

Нагадаємо, українські digital-спеціалісти запускають NFT-колекцію #ActLikeZelensky, що закликає допомогти Україні конкретними діями.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло