Мінфін запропонував місцевій владі закупити держоблігації на тимчасово вільні кошти
Наразі територіальні громади володіють ОВДП на понад 1 млрд грн

Що сталося. Міністерство фінансів України запропонувало місцевій владі витрачати тимчасово вільні кошти бюджетів шляхом закупівлі державних облігацій.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба міністерства.
Деталі. Так Мінфін відреагував на велику кількість запитів стосовно «надлишкових» коштів від органів місцевої влади. Їм запропонували короткострокові, середньострокові та довгострокові державні облігації. Загалом територіальні громади наразі володіють цінними паперами на більш ніж 1 млрд грн.
«Купівля місцевими бюджетами державних цінних паперів – це не тільки інвестування в найнадійніший фінансовий інструмент в країні та ефективне використання тимчасово вільних коштів, а й фінансування нагальних потреб держави в умовах воєнного стану», – зазначили в пресслужбі.
Бекграунд. Раніше Mind розповідав, коли громади використають понад 132 млрд грн залишків місцевих бюджетів. У матеріалі зазначається, як оперативно вирішити нагальні потреби українців.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].