Україна припинила газопостачання на окуповану Херсонщину через аварію

Україна припинила газопостачання на окуповану Херсонщину через аварію

До цього моменту Україна не припиняла постачання газу

Україна припинила газопостачання на окуповану Херсонщину через аварію
Фото: pixabay.com

Що сталося. Газопостачання на загарбану російськими військами частину Херсонщини було зупинене в аварійному порядку, Україна до того моменту не припиняла постачання газу.

Джерело. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

Деталі. «У ніч із 28 на 29 вересня на магістральному газопроводі, що постачав блакитне паливо у тому числі на окуповану територію, відбулася «розгерметизація», внаслідок чого газопостачання було в аварійному порядку зупинено», – повідомив Соболевський.

Він наголосив, що до цього моменту Україна не припиняла постачання газу, бо це – територія України, там мешкають українські громадяни, яким потрібно обігрівати свої житла та готувати їжу.

Соболевський підкреслив, що самопроголошена загарбницька «влада» відразу ж почала розганяти версію про, начебто, теракт, організований українськими спецслужбами.

«При цьому є дуже важлива обставина, яка може прояснити те, що відбувається. 24 числа в газотранспортну систему в Херсонській області почав закачуватися газ із Криму. Це підтверджується кількома джерелами, і навіть тим, що тиск у системі різко зріс», – повідомив Соболевський.

Бекграунд. Водночас російський диктатор владімір путін не дозволив командуванню російських військ відступити з Херсона. Відхід з Херсона дозволив би російським військовим організовано відступити через річку Дніпро, зберігши свою техніку і врятувавши життя солдатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло