«Український Facebook модерують українці в Європі» – Федоров

«Український Facebook модерують українці в Європі» – Федоров

Модерацією також займається й штучний інтелект

«Український Facebook модерують українці в Європі» – Федоров
Фото: Міністерство цифрової трансформації України

Що сталося. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що український сегмент Facebook контролює команда українців, яка працює з різних офісів компанії Meta (Facebook, Instagram) у Європі.

Джерело. Про це він розповів журналісту Mind.ua під час відкриття центру «Дія.Бізнес» у Бучі на Київщині.

Деталі. Федоров повідомив, що команда міністерства часто комунікує з керівництвом Meta, зокрема і з президентом із глобальної політики Ніком Клеггом.

«Станом на сьогодні, компанія допомагає активно розблоковувати усіх, хто був заблокований. Цей механізм уже відпрацьований, і ми бачимо, що за останні тижні ситуація покращилася. Якщо все ж таки відбувається блокування – це оперативно усувають», – сказав він.

Очільник міністерства зазначив, що існує проблема у певному технічному алгоритмі, який Meta доопрацьовує. Федоров додає, що російського офісу компанії у москві не було і немає.

Міністр підкреслив, що є українська команда, яка фізично знаходиться і працює з різних європейських офісів. «Це дійсно українці, які займаються комунікацією з Мінцифри, медіа. Є керівник – українка. Сам «офіс» працює віртуально. Це все відбувається через штучний інтелект або модерацію європейських офісів», – резюмував Федоров.

Зазначимо, у компанії Meta в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) 17 офісів в різних країнах. Найближчий з них до України – у Варшаві.

Бекграунд. Нагадаємо, у травні 2022 року Федоров і Нік Клегг обговорили відкриття офісу Facebook в Україні. Йшлося, зокрема, про «часто несправедливе блокування у Facebook та Instagram українських медіа», блогерів, блокування контенту батальйону «Азов».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло