За анексію українських територій росією проголосувало більше депутатів держдуми, ніж було у залі

За анексію українських територій росією проголосувало більше депутатів держдуми, ніж було у залі

Спікер держдуми Володін закликав не звертати увагу на “такі дрібниці”

За анексію українських територій росією проголосувало більше депутатів держдуми, ніж було у залі
фото DR

На засіданні російської держдуми щодо ратифікації договорів про приєднання чотирьох українських регіонів до росії за приєднання проголосували більше депутатів, аніж зареєструвалися перед голосуванням.

Джерело. «Агентство «

Деталі. За входження т.зв. “днр-лнр”, Запорізької та Херсонської областей до складу рф проголосувала різна кількість депутатів держдуми. За входження “днр” проголосували 413 депутатів, “лнр” – 412, Запорізької та Херсонської областей – 409 та 411 осіб відповідно.

При цьому, судячи з результатів попередньої реєстрації присутніх на засіданні, у залі було 408 депутатів. А 42 парламентарі були відсутні.

Коментуючи результати, речник Держдуми В'ячеслав Володін припустив, що стався «технічний збій».

«Звертаюся до наших колег з Донбасу та Новоросії. Однозначно висловлена ​​одностайна підтримка: не рахуйте голоси: один плюс чи один мінус. Потім, як правило, депутати пишуть заяву, що був технічний збій або хтось не встиг», – так розбіжність у цифрах прокоментував голова російської держдуми В'ячеслав Володін.

У всіх випадках голосування було одностайним. Жоден депутат не проголосував проти і не утримався.

При ратифікації договору про приєднання Криму до Російської Федерації у 2014 році рішення було ухвалено не так одностайно: «за» приєднання висловилися 433 депутати, один був проти – це був Ілля Пономарьов. Пізніше він внаслідок репресій з боку російської влади був змушений виїхати з росії і зараз проживає в Києві, вивчив українську мову і спілкується нею.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло