Ощадбанк сплатив АМКУ майже 14 млн грн штрафу

Ощадбанк сплатив АМКУ майже 14 млн грн штрафу

Комітет стягнув з установи гроші за здійснення концентрації без дозволу

Ощадбанк сплатив АМКУ майже 14 млн грн штрафу
Фото: minfin.com.ua

Що сталося. Ощадбанк сплатив штраф у розмірі 13,88 млн грн Антимонопольному комітету України (АМКУ) за здійснення концентрації без дозвільних документів.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Деталі. Зазначається, що чотири роки тому фінансова установа придбала цілісний майновий комплекс споруд, не звертаючись до комітету. З того часу тривало розслідування та збір доказів.

28 жовтня Господарський суд міста Києва підтвердив законність встановленого АМКУ порушення та розміру штрафу. Рішення стало відповіддю на позивну вимогу Ощадбанку.

У пресслужбі нагадали, що законодавство не звільняє банківські установи від необхідності отримувати дозвіл на концентрацію. АМКУ пояснює, що Ощадбанк міг уникнути значного штрафу в разі вчасного отримання дозволу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що АМКУ оштрафував Ощадбанк за неконкурентні умови обслуговування «Картки киянина». Комітет з’ясував, що банк самостійно встановлював умови відкриття та ведення рахунків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло