Світовий банк фінансуватиме інфраструктурні «проєкти виживання» в Україні

Світовий банк фінансуватиме інфраструктурні «проєкти виживання» в Україні

Планують залучити $100 млн для проєктів на залізниці та в дорожньому господарстві

Світовий банк фінансуватиме інфраструктурні 	«проєкти виживання» в Україні
Фото: Reuters

Що сталося. Світовий банк фінансуватиме «проєкти виживання» інфраструктури України.

Джерело. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Деталі. Таким чином партнери допоможуть задовольнити першочергові інфраструктурні потреби України. Реалізувати проєкти планують протягом 6–9 місяців. Наразі сторони обговорюють можливість залучити $100 млн для залізниці та дорожнього господарства.

Також відомство співпрацює з банком над створенням Трастового фонду для відновлення України, а також проєктного офісу, який координуватиме цей процес. Міністерство передбачає, що організація стане одним з основних джерел коштів для відбудови.

Паралельно уряд впроваджує ключові реформи, пов'язані із відповідними проєктами. Зокрема, мова йде про реформи публічних закупівель, системи ціноутворення в будівництві, розроблення типових форм підрядних контрактів тощо.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що завдані війною збитки вже в 1,6 раза перевищують ВВП України. Насамперед фінансові ресурси потрібні на швидку відбудову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло