Загроза застосування росією ядерної зброї існує – командир Сухопутних військ ЗСУ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Загроза застосування росією ядерної зброї існує – командир Сухопутних військ ЗСУ

Генерал-полковник ЗСУ висловив упевненість у тому, що Україна у цій війні здобуде перемогу

Загроза застосування росією ядерної зброї існує – командир Сухопутних військ ЗСУ
Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський

Що сталося. Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що світ має серйозно сприймати ядерні погрози від владіміра путіна.

Джерело. Про це він сказав в інтерв’ю ABC News, передає «Укрінформ».

Деталі. «Це нас турбує і має турбувати. Я вірю, що така загроза дійсно існує, і ми повинні її враховувати», – наголосив командувач.

Він також заявив, що Україна наразі перемагає у війні, але застеріг від шапкозакидальницьких настроїв.

«Звичайно, я думаю, що ми перемагаємо. Тому що, перш за все, ми виграємо психологічну битву. Ми маємо успіх на полі бою, але війна важка», – підкреслив генерал-полковник.

Генерал-полковник ЗСУ зауважив, що війн такого масштабу ані в Європі, ані у світі не було з часів Другої світової війни, водночас висловивши впевненість у тому, що Україна у цій війні здобуде перемогу.

«Ми розуміємо, що ця війна – це питання виживання нашого народу і нашої держави, тому у нас немає іншого варіанту, крім перемоги», – підсумував він.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запросив Міжнародне агентство з атомної енергетики направити експертів на українські ядерні об'єкти. Кулеба сказав, що він розмовляв з головою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі та запропонував організації «терміново направити експертів на мирні об'єкти в Україні, на яких, як росія брехливо стверджує, нібито розробляють брудну бомбу».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло