ХХVII Всеукраїнський День Логіста – подія року для фахівців з логістики України
Новини компаній

ХХVII Всеукраїнський День Логіста – подія року для фахівців з логістики України

Бізнес-конференція відбудеться 25 листопада 2022 року в Києві

ХХVII Всеукраїнський День Логіста – подія року для фахівців з логістики України

25 листопада 2022 року в Києві відбудеться щорічна бізнес-конференція Всеукраїнський День Логіста: Success stories у логістиці 2022, яка традиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга постачання, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення компаній, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг. Організатор заходу – В2В-компанія TradeMasterGroup.

Всеукраїнський День Логіста став для багатьох директорів логістики унікальним комунікаційним майданчиком, який сприяє обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, чудовим шансом для кожного з учасників поділитися досягненнями, перейняти успішний досвід та обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу.

Партнери конференції

 • Генеральний Партнер з автоматизації та консалтингу – Consulting for Retail
 • Глобальний Логістичний Партнер – Global Logistics
 • Офіційний Партнер – ABM Cloud
 • Партнера Кава-Брейку  – Coffein

Конференція пройде у 2-х паралельних залах

1 – Оптимізація транспортної логістики. ЗЕД. Практичний досвід

2 – Оптимізація складської логістики. Готові кейси з впровадження

Спікери конференції:

 • Мустафа Найєм, заступник Міністра інфраструктури України. Тема: Питання державного регулювання.
 • Валерій Губарєв, директор компанії «Незалежна Митна Агенція», керівник відділу митних агентів «LAMARIN.LLC», радник Громадської Ради при Держмитслужбі України. Тема: Інструменти організації митного безвізу для логістів.
 • Андрій Мокряков, консультант аналитического департамента Pro-Consulting. Тема: Аналіз ринку логістичних послугу країни. Тренди, складності можливості для України.
 • Михайло Таран, директор з логістики мережі Prostor. Тема: Управління запасами воєнного часу, нові фактори та реакція на них.
 • Наталя Пуляженкова, директор департаменту логістики компанії «Цитрус». Тема: Переорієнтування морських контейнерних перевезень на інші маршрути.
 • Володимир Адамов, керівник напрямку логістики Consulting for Retail.
 • Святослав Олійник, експерт з управління запасами ABM Cloud, і Роман Дида, керівник з виробництва компанії Кормотех. Тема: Побудова стійких та ефективних ланцюгів поставок.

Конференція проходитиме паралельно у двох тематичних залах: «Оптимізація транспортної логістики. ЗЕД. Практичний досвід» і «Оптимізація складської логістики. Готові кейси з впровадження». Учасники можуть вільно пересуватися двома залами, відповідно до власних інтересів.

У рамках події відбудуться:

Виставка рішень, послуг і обладнання для логістики.

Ukrainian Logistics Award-2022 - компанія Трейд Майстер Груп ініціює національну Премію – Ukrainian Logistics Award-2022. Взяти участь у ній може будь-яка компанія-постачальник рішень і послуг для логістики.

Переможцями премії 2021 року стали:

 • Найдинамічна компанія в логістиці – Globsl Logistics.
 • Лідер галузі – Modern Expo.
 • Найстабільніша логістична компанія – Tedis Ukraine.
 • Прорив у логістиці – UB1.
 • Інноваційна логістична компанія – SOTASS Industry 4.0.
 • Найкраща комплексна логістична компанія – UVK.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та виділений чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркінгу, яке пристосоване для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію можна за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ або за тел. +380 67 851 10 65

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло