Apple скоротить випуск нових iPhone на три млн через коронавірус і слабкий попит

Apple скоротить випуск нових iPhone на три млн через коронавірус і слабкий попит

Тепер Apple планує виробити 87 млн пристроїв

Apple скоротить випуск нових iPhone на три млн через коронавірус і слабкий попит
iPhone 14 і 14 Plus
Фото: flickr.com

Що сталося. Компанія Apple вимушена випустити цьогоріч менше на три млн iPhone 14 Pro і Pro Max через загострення пандемії COVID-19 у Китаї та слабкого попиту на пристрої. 

Джерело. Про це йдеться у заяві Apple.

Деталі. Тепер Apple планує виробити 87 млн пристроїв, тоді як попередньою метою було 90 млн одиниць.

У заяві компанії зазначається, що основний складальний завод в Чженчжоу вимушений працювати зі значно меншою потужністю. Деякий час клієнтам доведеться довше чекати, аби отримати нові продукти. 

Bloomberg пояснює, що скорочення пов'язане передусім зі слабким попитом на моделі iPhone 14 і 14 Plus, які є більш дешевими пропозиціями компанії у порівнянні з лінійкою Pro.

Згідно з аналізом аналітиків Jefferies, продажі iPhone 14 і Plus швидко впали після їхнього випуску. Компанія раніше скасувала плани зі збільшення виробництва своїх нових iPhone цього року після того, як очікуваний сплеск попиту не виправдався. 

Бекграунд. Читайте більше про нові продукти Apple-2022 з точки зору розробника: чим здивувала цього року яблучна компанія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло