Дунайські порти збільшили вантажообіг у 3,5 раза порівняно з 2021 роком

Дунайські порти збільшили вантажообіг у 3,5 раза порівняно з 2021 роком

Вантажообіг дунайських портів за дев’ять місяців 2022 року склав понад 11 млн тонн

Дунайські порти збільшили вантажообіг у 3,5 раза порівняно з 2021 роком
Фото: flickr.com

Що сталося. Українські морські порти Дунайського регіону в січні-вересні 2022 року збільшили вантажообіг порівняно з аналогічним періодом минулого року в 3,5 раза.

Джерело. Про це повідомив заступник голови Адміністрації судноплавства Віктор Вишньов.

Деталі. «Наразі порти Дунаю стали основним водним шляхом для агроекспорту, їхня пропускна спроможність до 1,5 млн тонн на місяць. Вантажообіг дунайських портів за дев’ять місяців 2022 року склав понад 11 млн тонн, що в 3,5 раза більше аналогічного періоду минулого року», – заявив Вишньов.

За його словами, Україна, як відповідальна сторона Белградської Конвенції, навіть в умовах російської військової агресії та руйнувань критичної інфраструктури, утримує свої ділянки Дунаю в судноплавному стані та виконує всі необхідні роботи для забезпечення та покращення умов судноплавства.

Бекграунд. Нагадаємо: без моря Україна здатна перевалити всіма альтернативними шляхами 3-3,5 млн тонн на місяць. До війни цей показник становив 6-7 млн тонн на місяць і майже 70 млн тонн на сезон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло