Уряд розраховує на активне долучення ВООЗ до забезпечення медзакладів енергетичним обладнанням

Уряд розраховує на активне долучення ВООЗ до забезпечення медзакладів енергетичним обладнанням

Значну увагу також приділяють розвитку в Україні медицини катастроф, сфери психічного здоров’я, системи реабілітації

Уряд розраховує на активне долучення ВООЗ до забезпечення медзакладів енергетичним обладнанням
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль із директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге

Що сталося. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розраховує, що ВООЗ активно долучиться до забезпечення медичних закладів якнайбільшою кількістю енергетичного обладнання.

Джерело. Про це він написав у телеграм-каналі. 

Деталі. «Підтримка медичної сфери в умовах війни залишається одним із пріоритетів уряду. Обговорили потреби та виклики медицини з директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге», – заявив прем'єр.

Він зазначив, що уряд разом із ВООЗ активно працює над забезпеченням українських лікарень автомобілями швидкої допомоги та обладнанням.

«Ключовим завданням зараз так само є забезпеченість медичних закладів якнайбільшою кількістю енергетичного обладнання. Розраховуємо, що ВООЗ активно долучиться й до цього процесу», – підкреслив Шмигаль.

Він додав, що значну увагу приділяють розвитку в Україні медицини катастроф, сфери психічного здоров’я, системи реабілітації та протезування. 

Крім того, з Гансом Клюге обговорили розширення медичних послуг для пацієнтів у постраждалих від війни регіонах, зокрема на Херсонщині. А також відновлення медичної системи на звільнених територіях.

Бекграунд. Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я України закупить понад 1 100 електрогенераторів для забезпечення живленням медичних закладів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло