Зеленський назвав регіони, у яких особливо складна ситуація з електропостачанням

Зеленський назвав регіони, у яких особливо складна ситуація з електропостачанням

Президент просить бути ощадливими у споживанні електрики

Этот материал также доступен на русском языке
Зеленський назвав регіони, у яких особливо складна ситуація з електропостачанням
Фото: reform.energy

Що сталося. Системна шкода українській енергетиці настільки велика, що всім людям і бізнесу треба бути дуже ощадливими.

Джерело. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.

Деталі. «Системна шкода нашій енергетиці від ударів російських терористів настільки значна, що всім нашим людям і бізнесу варто бути дуже ощадливими й розносити споживання по годинах», – наголосив він.

Зеленський зазначив, що «сьогодні нашим енергетикам довелося застосувати не тільки стабілізаційні відключення електрики, а й позапланові. Це викликано більшим рівнем споживання, ніж країна може забезпечити у цей час».

«Тому хочу зараз звернутися до всіх представників обласної влади та місцевих громад: будь ласка, не припиняйте комунікацію щодо раціонального споживання електрики. Звичайно, енергетики, комунальники, рятувальники та всі, хто залучений, працюють по максимуму», – сказав він.

Цього вечора, сказав також Зеленський, «особливо складна ситуація у Києві та області, а також на Вінниччині, Сумщині, Тернопільщині, Черкащині, Одещині та в деяких інших містах і районах».

«Будь ласка, у тих регіонах, де найбільше складнощів з дня у день, і особливо в пікові години споживання, намагайтеся обмежувати особисте використання електрики. Звичайно, має бути дуже ощадливий підхід і в публічних місцях», – наголосив президент.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що найімовірніше відключення світла в Україні триватимуть до кінця березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло