СБУ проводить безпекові заходи на території Корецького Свято-Троїцького монастиря

СБУ проводить безпекові заходи на території Корецького Свято-Троїцького монастиря

Також контррозвідувальні заходи здійснюють у приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ

СБУ проводить безпекові заходи на території Корецького Свято-Троїцького монастиря
Фото: СБУ

Що сталося. На Рівненщині Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Корецького Свято-Троїцького монастиря, жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері та на території приміщень Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ.

Джерело. Про це йдеться у фейсбуці спецслужби.

Деталі. Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією – в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Через збройну агресію рф зростає ризик вчинення терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо в місцях великого скупчення громадян.

Зазначені заходи проводять для недопущення використання релігійних громад як осередку «русского міра» і для убезпечення населення від провокацій, терористичних актів. А також із метою перевірки даних про використання приміщень монастирів для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї.

«Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду й віросповідання, як це визначено Конституцією України», – наголосили в СБУ.

Бекграунд. Нагадаємо, що СБУ також проводить контррозвідувальні заходи в Києві на території Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло