Маск презентував концепцію Twitter 2.0

Маск презентував концепцію Twitter 2.0

Тепер пріоритетом для компанії є шифрування приватних повідомлень користувачів

Маск презентував концепцію Twitter 2.0
Фото: cnn.com

Що сталося. Новий власник Twitter Ілон Маск презентував концепцію «Twitter 2.0» щодо подальших перетворень мережі.

Джерело. Про це повідомляє The Verge.

Деталі. Тепер пріоритетом для компанії є шифрування приватних повідомлень користувачів. Водночас розробники працюватимуть над створенням голосових і відеодзвінків між обліковими записами. Вони також будуть зашифровані.

У 2018 році Twitter попереджав, що певна кількість повідомлень між компаніями та їхніми клієнтами була доступна стороннім особам протягом понад року. А раніше цього року уряд США звинуватив колишнього співробітника Twitter у зламі даних користувачів.

Також Маск сказав, що «значні частини технологічного стека необхідно перебудувати з нуля». Він додав, що було б непогано «дещо децентралізувати роботу», розмістивши інженерні групи в Японії, Індії, Індонезії та Бразилії.

Новий власник соцмережі заявив, що компанія покінчила зі звільненнями, коли з неї довелося піти двом третинам із 7500 співробітників. Він оголосив про набір співробітників на посади у сфері інженерії та продажу реклами.

Бекграунд. Нагадаємо: минулого тижня Маск поставив співробітникам Twitter ультиматум: або погодитися на «важку інтенсивну роботу» і ненормований робочий день, або залишити компанію. Багато співробітників обрали друге.

Кілька команд фахівців, діяльність яких має критично важливе значення для підтримки сервісу в робочому стані, були звільнені і для виконання таких робіт доводиться залучати фахівців з інших підрозділів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло